Site Loader

Herkese Merhaba,

Uzun zamandır blog yazmaya vakit ayıramamıştım. Malumunuz Corona ile mücadele kapsamında hepimiz evlerimize kapanmış durumdayız. Bu durum çoğumuz için büyük sıkıntıları da beraberinde getirmekte. Ekonomik ve sağlık açısından belirsiz bir çıkmazın içinde olmak malum hepimizi yoran bir süreç.

Ancak şöyle bir durum da var;

En çok zamanı şu an bulabiliyoruz, aslında evde neler yapabileceğimizden ziyade, neler öğrenebileceğimizi değerlendirmemiz gerekiyor. Hazır evdeyiz, çoğumuz televizyon izler, kitap okur, müzik dinler, belki evini mini bir spor salonu haline getirende vardır aramızda kimbilir. Fakat bunların yanında eğitimimize ayıracak zamanımızında fazlasıyla olduğunu düşünüyorum. Bu bağlamda zamanımızın büyük bir bölümünü eğitimimize ayırmak için alın size fırsat!

Online eğitimler ile mesleki bilgi birikimlerimizi toparlamamız için bulunmaz bir süreç aslında.

Bu nedenle bende üzerime düşeni yapıp, elimden geldiğince kanalıma sık videolar yüklemeye çalışacağım. En azından bu süreyi birlikte nasıl daha fazla gelişebileceğimize ayırmış olacağız.

3D’s Max, Vray, Autocad eğitimlerinde ücretsiz videolar ile adım adım ilerlememizi sağlayacağız. Size düşen sadece takip edip izlemek.

Diğer video hazırlayan arkadaşlar gibi kanalımı yorumlara kapatıp sizlere kapılarımı kapatmıyorum, tam aksi yorumlar kısmım soru ve cevap şeklinde her zaman açık bulunmakta. Ayrıca istek derslerinizi yorumlar kısmında talep edebilirsiniz ve bunlarla ilgili videoları elimden geldiğince hazırlamaya çalışırım.

Siz hala kanalıma abone olmadınız mı? E hadi o zaman alttaki linke tıklayıp, abone olup, bildirimleri açma ve ücretsiz videoları izleme zamanı.

Aslında zaman gelişim zamanı..Hepinize Coronasız günler dilerim,

Kalın Sağlıcakla…

Ada 3 Boyut Eğitim kanalı linkim;

YouTube Kanalıma ÜCRETSİZ abone olun

 

Post Author: kamilce78

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir